domov | e-mail: info@sportacademy.sk

logo
Zobraziť košík
 
Detské ihriská z agátového dreva
Detské ihriská na verejné priestranstvá
Športové zostavy na verejné priestranstvá
Doplnky na detské ihriská
Strunové hojdačky
Multifunkčné ihriská
Mestský mobiliár
Ihriská pre MŠ
Vonkajšie trampolíny

Firma SportAcademy Vám ponúka dodávku a montáž typizovaných i netypizovaných detských ihrísk našej výroby na zákazku, vrátane návrhu a projektu, ktorý je v cene dodávky.

Návrh
Navrhneme Vám najvhodnejšiu a cenovo najprijatelnejšiu variantu Vašeho detského ihriska vrátane dodávky bezpečnostných povrchov pod ihriská.

Technické prevedenie
Technické prevedenie našich výrobkov je na vysokej kvalitatívnej a dizajnérskej úrovni, nezanedbávajúc funkčnosť zariadení a ekologickú stránku výroby.

Stavebné materiály
Základným stavebným materiálom je kvalitné smrekové, alebo borovicové drevo, v zaujímavom dizajne a s kvalitnou povrchovou úpravou proti oderu a škodcom a dlhodobou životnosťou.

Konštrukcia
Tlakovo impregnovaná konštrukcia z mimostredových hranolov, výplne z viacvrstvových preglejok odolných proti vode ošetrených ekologickými lakmi, antikorové alebo laminátové šmýkačky, žiarivo pozinkované a komaxitované kovové prvky i kotviaci systém ktorý zabraňuje kontaktu so zemnou vlhkosťou.

Výrobky spĺňajú normu ČSN EN 1176,1177.

Výrobky belgickej firmy KBT
Ponúkame Vám ďalej výrobky celosvetovo pôsobiacej firmy KBT (Belgicko) -doplnky a vybavenie detských ihrísk v kompletnom sortimente pre súkromné aj komerčné ihriská.

Výrobky firmy KBT majú všetky certifikáty svetovo renomovanej skúšobne TUV na bezpečnosť a kvalitu podľa EN 1176, EN1177, EN 71.

Multifunkčné ihrisko
Ponúkame Vám multifunkčné ihrisko s rozlohou od 200 m2, s hracou plochou z umelého trávnika alebo gumenného povrchu. Súčasťou ihriska sú rozoberateľné panely - na koncových stranách so zabudovateľnými futbalovými bránami, basketbalovými košmi, prípadne lezeckou stenou a preliezačkami. Bočné panely je možné dodať pre potreby hokejbalu, alebo so sedačkami pre divákov. V zimnom období je možné v prípade gumenného povrchu na ihrisko nalievať vodu a použiť tak hrisko ako prírodné klzisko.

© Sport Academy 2011 | © Design & hosting: A.I.S., s.r.o., 2006